WP Rocket - en to he_IL translation catalogue (161 entries)

en: Preload the sitemap from the %s plugin
he_IL: טען מראש את מפת האתר מתוסף ה-%s

en: Jetpack XML Sitemaps
he_IL: מפות אתר XML של Jetpack

en: Preload the sitemap from the Jetpack plugin
he_IL: טען מראש את מפת האתר מתוסף ה-Jetpack

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Docs
he_IL: מסמכים

en: FAQ
he_IL: שאלות נפוצות

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Clear this cache
he_IL: נקה מזיכרון המטמון

en: %s Update Rollback
he_IL: שחזור גרסא %s

en: Save and optimize
he_IL: שמור וייעל

en: Optimize
he_IL: ייעל

[ctx: screen-reader-text]
en: Note:
he_IL: הערה:

[ctx: screen-reader-text]
en: Performance tip:
he_IL: טיפ ביצועים:

[ctx: screen-reader-text]
en: Third-party feature detected:
he_IL: אותרה תכונה צד ג':

[ctx: screen-reader-text]
en: Warning:
he_IL: אזהרה:

[ctx: button text]
en: Download settings
he_IL: הגדרות הורדה

en: Add URL
he_IL: הוסף URL

en: Replace site's hostname with:
he_IL: החלף את שם מארח האתר ב:

en: reserved for
he_IL: שמור עבור

en: All files
he_IL: כל הקבצים

en: Images
he_IL: תמונות

en: Add CNAME
he_IL: הוסף CNAME

en: Watch the video
he_IL: צפה בוידיאו

en: Basic
he_IL: בסיסי

en: Static Files
he_IL: שדות סטטיים

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Database
he_IL: מסד נתונים

en: Preload
he_IL: טעינה מראש

en: White Label
he_IL: תווית לבנה

en: Tools
he_IL: כלים

en: License
he_IL: רישיון

en: Settings saved.
he_IL: ההגדרות נשמרו.

en: Cloudflare development mode error: %s
he_IL: שגיאת מצב פיתוח של Cloudflare: %s

en: Cloudflare development mode %s
he_IL: מצב פיתוח של Cloudflare %s

en: Cloudflare cache level error: %s
he_IL: שגיאת רמת זיכרון מטמון של Cloudflare: %s

en: Cloudflare cache level set to %s
he_IL: רמת זיכרון מטמון של Cloudflare הוגדרה ל%s

en: Cloudflare minification error: %s
he_IL: שגיאת צמצום של Cloudflare: %s

en: Cloudflare minification %s
he_IL: צמצום Cloudflare %s

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
he_IL: לפני שתוכל להעלות את קובץ הייבוא שלך, עליך לפתור את השגיאה הבאה:

en: Upload file and import settings
he_IL: העלה קובץ וייבא הגדרות

en: Settings import failed: no file uploaded.
he_IL: יבוא הגדרות נכשל: לא הועלה אף קובץ.

en: Settings import failed: incorrect filename.
he_IL: יבוא הגדרות נכשל: שם קובץ שגוי.

en: Settings import failed: incorrect filetype.
he_IL: יבוא הגדרות נכשל: סוג קובץ שגוי.

en: Settings imported and saved.
he_IL: ההגדרות יובאו ונשמרו.

en: If there are any display errors we recommend to disable the option.
he_IL: אם ישנן שגיאות תצוגה כלשהן אנו ממליצים לכבות אפשרות זו.

en: If there are any display errors we recommend following our documentation:
he_IL: אם ישנן שגיאות תצוגה כלשהן אנו ממליצים לעקוב אחר מסמכי התיעוד שלנו:

en: You can also <a href="%s">contact our support</a> if you need help with this feature.
he_IL: באפשרותך גם <a href="%s">ליצור קשר עם התמיכה שלנו</a> אם אתה זקוק לעזרה עם תכונה זו.

en: Are you sure?
he_IL: האם אתה בטוח?

en: All fields are required!
he_IL: כל השדות נדרשים!

en: Cloudflare Settings
he_IL: הגדרות Cloudflare

en: Unable to transmit
he_IL: לא ניתן לשדר

en: Get help from a rocket scientist
he_IL: השג עזרה ממדען טילים

en: Last steps before contacting us
he_IL: צעדים אחרונים לפני יצירת קשר עימנו

en: Transmission Received!
he_IL: תמסורת נתקבלה!

en: Oh dear, someone’s been naughty…
he_IL: אוי לי, מישהו היה שובב...

en: Click below to buy a license with a 20% discount automatically applied.
he_IL: לחץ למטה כדי לקנות רישיון עם הנחה של 20% מוחלת באופן אוטומטי.

en: Buy It Now!
he_IL: קנה כעת!

en: Uh-oh, you’re out of fuel!
he_IL: או-או, נגמר לך הדלק!

en: To keep your Rocket running with access to support, <strong>you will need to renew your license</strong>.
he_IL: כדי לשמור על ה-Rocket פועל עם גישה לתמיכה, <strong>אתה תיאלץ לחדש את הרישיון שלך</strong>.

en: Yes, I'm sure!
he_IL: כן, אני בטוח!

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Clear cache
he_IL: נקה זיכרון מטמון

en: Cache Options
he_IL: אפשרויות זיכרון מטמון

en: Never cache this page
he_IL: לעולם אל תשמור עמוד זה במטמון

en: Activate these options on this post:
he_IL: הפעל אפשרויות אלו על פוסט זה:

en: Minify/combine HTML
he_IL: כווץ/מזג HTML

en: Minify/combine CSS
he_IL: כווץ/מזג CSS

en: Minify/combine JS
he_IL: כווץ/מזג JS

en: Async CSS
he_IL: CSS אסינכרוני

en: Advanced options
he_IL: אפשרויות מתקדמות

en: These settings are for advanced cache management. Caching itself works automatically.<br>Read the <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/78-how-often-is-the-cache-updated" target="_blank">documentation on automatic cache management</a> to better understand how caching works.
he_IL: הגדרות אלו הן עבור ניהול מתקדם של זיכרון מטמון. ההטמנה בזיכרון עצמה עובדת אוטומטית.<br>קראת את <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/78-how-often-is-the-cache-updated" target="_blank">מסמכי התיעוד על ניהול אוטומטי של הטמנה בזיכרון</a> עח מנת להבין יותר טוב איך ההטמנה עובדת.

en: Specify URLs of pages or posts that should never get cached (one per line)
he_IL: ציין כתובות URL של עמודים שלעולם אין לשמור בזיכרון המטמון (אחת בכל שורה)

en: Never cache (URLs):
he_IL: לעולם אל תשמור במטמון (כתובות URL):

en: Cart and checkout pages set in <strong>%s</strong> will be detected and never cached by default. No need to enter them here.
he_IL: עמודי עגלת קניות וסיום קנייה שהוגדרו <strong>ב%s</strong> יאותרו ולעולם לא יוטמנו בזיכרון כברירת מחדל. אין צורך לציין אותם כאן.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use %s wildcards to address multiple URLs under a given path.
he_IL: חלק הדומיין של כתובת ה-URL יוסר אוטומטית.<br>השתמש במשתני %s כדי להתייחס לכתובות URL מרובות תחת נתיב נתון.

en: Never cache (cookies):
he_IL: לעולם אל תשמור במטמון (עוגיות):

en: Specify the IDs of cookies that, when set in the visitor’s browser, should prevent a page from getting cached (one per line)
he_IL: ציין את המזהים של עוגיות אשר, כאשר הן הוגדרו בדפדפן של המשתמש, אמורות למנוע מעמוד להיטמן בזיכרון (אחד בכל שורה)

en: Never cache pages when these cookies are present:
he_IL: לעולם אל תשמור במטמוןעמודים כאשר עוגיות אלו נוכחות:

en: Never cache (user agents):
he_IL: לעולם אל תשמור במטמון (סוכני משתמש):

en: Specify user agent strings that should never see cached pages (one per line)
he_IL: ציין מחרוזות סוכני משתמש שלעולם לא אמורים לראות עמודים שנשמרו במטמון (אחד לכל שורה)

en: Never send cache pages for these user agents:
he_IL: לעולם אל תשלח עמודי מטמון עבור סוכני משתמשים אלו:

en: Always purge (URLs):
he_IL: סלק תמיד (כתובות URL):

en: Specify URLs you always want purged from cache whenever you update any post or page (one per line)
he_IL: ציין כתובות URL שברצונך למחוק מהמטמון בכל פעם שאתה מעדכן כל פוסט או עמוד (אחת בכל שורה)

en: Always purge these URLs from cache when updating any post or page:
he_IL: סלק תמיד כתובות URL אלו מזיכרון המטמון בעת עדכון של פוסט או עמוד כלשהו:

en: Cache query strings:
he_IL: מחרוזות שאילתה של זיכרון מטמון:

en: Specify query strings for caching (one per line)
he_IL: ציין מחרוזות שאילתה עבור הטמנה בזיכרון (אחת לכל שורה)

en: License validation
he_IL: אימות רישיון

en: API key
he_IL: מפתח API

en: Email address
he_IL: כתובת דוא"ל

en: Basic options
he_IL: אפשרויות בסיסיות

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/278-common-issues-with-lazyload" target="_blank">Why?</a>
he_IL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/278-common-issues-with-lazyload" target="_blank">למה?</a>

en: Enable for images
he_IL: אפשר עבור תמונות

en: Mobile cache:
he_IL: זיכרון מטמון mobile:

en: User cache:
he_IL: זיכרון מטמון משתמש:

en: SSL cache:
he_IL: זיכרון מטמון SSL:

en: Emoji cache:
he_IL: זיכרון מטמון אמוג'י:

en: Use default emoji of visitors’ browser instead of loading emoji from WordPress.org
he_IL: השתמש באמוג'י ברירת המחדל של דפדפן המשתמש במקום לטעון אמוג'י מ-WordPress.org

en: Clear cache after …
he_IL: נקה זיכרון מטמון לאחר ...

en: Unit of time
he_IL: יחידת זמן

en: minute(s)
he_IL: דקה/ות

en: hour(s)
he_IL: שעה/ות

en: day(s)
he_IL: יום/ימים

en: Cache lifespan:
he_IL: תוחלת חיים של זיכרון מטמון

en: Content Delivery Network options
he_IL: אפשרויות רשת מסירת תוכן (Content Delivery Network)

en: Exclude files:
he_IL: הוצא מן הכלל קבצים:

[ctx: Cloudflare]
en: Account email:
he_IL: דוא"ל חשבון:

en: Trashed posts
he_IL: פוסטים מחוקים

en: Spam comments
he_IL: הערות ספאם

en: Frequency
he_IL: תדירות

en: Frequency for the automatic cleanup
he_IL: תדירות עבור הניקוי האוטומטי

en: Daily
he_IL: יומי

en: Weekly
he_IL: שבועי

en: Monthly
he_IL: חודשי

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Run cleanup:
he_IL: הפעל ניקוי:

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/19-resolving-issues-with-minification" target="_blank">Why?</a>
he_IL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/19-resolving-issues-with-minification" target="_blank">למה?</a>

en: Minify HTML files
he_IL: כווץ קבצי HTML

en: Minify CSS files
he_IL: כווץ קבצי CSS

en: Minify JS files
he_IL: כווץ קבצי JS

en: Reduces file size, can improve loading time.
he_IL: מקטין גודל קובץ, עשוי לשפר זמן טעינה.

en: Removes spaces and comments from static files, enables browsers and search engines to faster process HTML, CSS, and JavaScript files.
he_IL: מסיר רווחים והערות מקבצים סטטיים, מאפשר לדפדפנים ומנועי חיפוש לעבד קבצי HTML, CSS, ו-JavaScript במהירות גבוהה יותר.

en: Minify files:
he_IL: כווץ קבצים:

en: Concatenate Google Fonts
he_IL: שרשר גופנים של Google

en: Concatenate CSS files
he_IL: שרשר קבצי CSS

en: Combine all CSS files into as few files as possible <em>(test thoroughly!)</em>
he_IL: שלב את כל קבצי ה-CSS להכי מעט קבצים שאפשר <em>(בדוק ביסודיות!)</em>

en: CSS Files concatenation
he_IL: שרשור קבצי CSS

en: Concatenate JS files
he_IL: שרשר קבצי JS

en: Combine all JavaScript files into as few files as possible <em>(test thoroughly!)</em>
he_IL: מזג את כל קבצי ה-JavaScript להכי מעט קבצים שאפשר <em>(בדוק ביסודיות!)</em>

en: JS Files concatenation
he_IL: שרשור קבצי JS

en: Combine files:
he_IL: מזג קבצים:

en: Empty the field to remove it.
he_IL: רוקן את השדה להסרתו.

en: Prefetch DNS requests:
he_IL: שליפה מראש של פניות DNS:

en: Summary:
he_IL: סיכום:

en: Summary
he_IL: סיכום

en: Description:
he_IL: תיאור:

en: Description
he_IL: תיאור

en: Preload cache
he_IL: טען זיכרון מטמון מראש

en: Plugin Name:
he_IL: שם תוסף:

en: Plugin URI:
he_IL: URI תוסף:

en: Author:
he_IL: מחבר:

en: Author URI:
he_IL: URI מחבר:

en: Reset White Label values to default
he_IL: אפס ערכי "תווית לבנה" לברירת המחדל

en: Deactivate
he_IL: כיבוי

en: To fix this you have to set writing permissions for <code>wp-config.php</code> and then save the settings again.
he_IL: כדי לתקן זאת עליך להגדיר הרשאות כתיבה עבור <code>wp-config.php</code>ואז לשמור את ההגדרות בשנית.

en: If the message persists, you have to put the following code in your <code>wp-config.php</code> file so that it works correctly. Click on the field and press Ctrl-A to select all.
he_IL: אם ההודעה ממשיכה להופיע, עליך להכניס את הקוד ה&quot;ל לתוך קובץ <code>wp-config.php</code> שלך כדי שזה יעבוד כראוי. לחץ על השדה ולחץ Ctrl+A כדי לבחור את הכל.

en: <strong>Warning:</strong> This message will popup again and its content may be updated when saving the options
he_IL: <strong>אזהרה:</strong> מסר זה יוקפץ שוב וייתכן ותוכנו יעודכן בעת שמירת ההגדרות

en: Thank you. Your license has been successfully validated!
he_IL: תודה רבה. רישיונך אומת בהצלחה!

en: More details
he_IL: פרטים נוספים

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WP-Rocket.me or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="%s">support forums</a>.
he_IL: התרחשה שגיאה בלתי צפויה. ייתכן כי ישנה בעיה עם האתר WP-Rocket.me או עם ההגדרות של שרת זה. אם אתה ממשיך לחוות בעיות, אנא נסה את <a href="%s">פורום התמיכה</a>.

en: All languages
he_IL: כל השפות

en: Clear this post
he_IL: נקה פוסט זה

en: Purge this URL
he_IL: מחק URL זה

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: %s clear
he_IL: %s נוקה

en: weekly
he_IL: שבועי

en: monthly
he_IL: חודשי

en: Your license is not valid.
he_IL: הרישון שלך אינו תקף.

en: You cannot add more websites. Upgrade your account.
he_IL: אין באפשרותך להוסיף עוד אתרים. שדרג את החשבון שלך.

en: This website is not allowed.
he_IL: אתר זה אינו מורשה.

en: This license key is not accepted.
he_IL: מפתח רישיון זה אינו מקובל.

en: Every %d Minutes
he_IL: כל %d דקות
